باشگاه سوارکاري در شيراز

باشگاه سوارکاري


اگرچه اهلي ساختن اسب در مقايسه با حيواناتي چون سگ (نه هزار سال قبل از ميلاد) و گوسفند و بز (پنج هزار سال قبل از ميلاد) مؤخر بود، با اين وجود تحول عظيمي در زندگي انسان به‌وجود آورد. انسان نه تنها از گوشت و شير اسب بهره مي‌برد، بلکه براي جابه‌جايي نيز از او استفاده مي‌کرد. نکته جالب در اين باره اين است که مورخان عقيده دارند که مردم قبل از يادگيري چگونه سوار شدن بر اسب، از ارابه استفاده مي‌کردند. (منبع: ويکي پديا)


قبل از آن که اسب توسط انسان رام شود، مردم از ارابه استفاده مي‌کردند و آن‌ها را به حيواناتي از چون گاو يا الاغ وحشي مي‌بستند.


بستن ارابه به اسب‌هاي کوتاه قد خيلي دشوار نبود، در حالي که سوار شدن بر کمر اسب باعث وحشت و رم کردن آن مي‌شد.


سوار کار پس از زدن زنگ بايد خط شروع را در جهت درست ظرف مدت 45 ثانيه قطع کند. سيستم مزانگيري اتوماتيک شمارش مع 45 ثانيه را روي صفحه نتايج نشان مي دهد. به طوري که براي سوارکاران به وضوح قابل مشاهده باشد. اگر سوارکار ظرف مدت 45 ثانيه مسابقه را شروع نکند.


زمان مسابقه وي پس از 45 ثانيه شروع خواهد شد. زمين خوردن و کليه نافرماني ها طي فاصله زدن زنگ و شروع مسابقه خطا محسوب نمي شود و در فاصله زماني 45 ثانيه داوران مي توانند در موارد بروز برخي از مسائل زمان را نگه دارند. تمام نکاتي که در يک باشگاه سوارکاري فرا خواهيد گرفت در حرفه اي شدن شما تاثير گذار خواهد بود.


باشگاه سوارکاري در شيراز


يکي از ورزش هايي که قدمت بسيار زيادي دارد، اسب سواري يا سوارکاري است. اسب سواري بسيار سخت و پيچيده مي باشد چراکه اسب ها خلق و خوي عجيبي دارند. اين ورزش از زمان هاي قديم يکي از مهمترين ورزش ها به حساب مي آمد.


به هر حال هر چقدر هم که اسب سواري سخت باشد، بهترين مکان براي يادگيري آن، باشگاه هاي سوارکاري به حساب مي آيد و به خوبي آموزش هاي لازم را به سوارکاران ارائه مي دهند.


اسب سواري ورزشي بسيار هيجان انگيز بوده و در عين حال نياز به شجاعت و نترسيدن دارد. جالب است بدانيد که زيباترين نژاد را اسب هاي عربي دارند و بهترين اسب ها متعلق به نژادهاي روس، هلند و آلمان مي باشد. برترين اسب هاي سرعتي متعلق به نژاد کرد است و نژاد معروف پوني به دليل اندام و جسه کوچکشان براي آموزش سوارکاري به کودکان بسيار مناسب مي باشد.


بهتر است قبل از مراجعه به اين باشگاه ها، نکات و توصيه هايي را بدانيد:  • تحقيق و پرس و جو

  • مربي حرفه اي

  • تجربه مربي

  • نبايد عجول باشيد


براي اينکه تبديل به سوارکاري حرفه اي و قابل شويد و در زمينه هاي ورزشي، تفريحي و . فعاليت نماييد کافيست بهترين باشگاه اسب سواري را براي خود انتخاب کرده و زير نظر مربي آن شروع به آموزش ديدن نماييد تا با کم و کيف کار بيشتر آشنا شويد.


همشهريان عزيز که علاقه به يادگيري اسب سواري دارند مي توانند با مراجعه به باشگاه سوارکاري در شيراز به دنبال علاقه خود بروند و هيجان سوارکاري را تجربه نمايند.


در شهر زيباي شيراز باشگاه هاي اسب سواري و سوارکاري زيادي تاسيس شده اند که به بهترين شکل ممکن آموزش هاي لازم را به شما ارائه خواهند داد. اکثر اين باشگاه ها در اطراف و حومه شهر شيراز واقع شده اند زيرا آب و هواي حومه شهر شيراز بسيار مناسب براي سوارکاري و يادگيري آن است.


منابع:  • ويکي پديا


  • cramerquarterhorses.com


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی و ادامه این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: سوارکاري ,باشگاه ,سواري ,دارند ,شيراز ,بسيار ,باشگاه سوارکاري ,بسيار مناسب ,استفاده مي‌کردند ,ارابه استفاده ,ارابه استفاده مي‌کردند
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ سایت هیوا دفاع مقدس ايران سرا صبا فولاد تأمين آهن آلات پروژه‌هاي عمراني و صنعتي باربري پيشروبار کرج سايت مشاورين املاک دانلود سريال کرگدن پادویش مدل آرايش فولاد حاميران